




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особенности:
2 режима подачи пара
Подача пари електронасосом
Вертикальное отпаривание
Насадка-щетка для удаления ворса
Для использования с водопроводной водой
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальное отпаривание | є |
| Давление пара | немає даних |
| Длина шнура | немає даних |
| Довжина шлангу | немає даних |
| Додаткові насадки | щітка для видалення ворсу |
| Защита от накипи | є |
| Знімний резервуар для води | відсутній |
| Материал подошвы | пластик |
| Мощность | 1400 Вт |
| Об'єм резервуару для води | 0.32 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування+прасування з парою |
| Паровой удар | немає |
| Постійна пара | немає |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 25 г/хв |
| Протикапельна система | є |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Регулятор подачи пара | немає |
| Розміри | 105 x 275 x 130 мм |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | є |
| Терморукавичка | немає |
| Тип отпаривателя | ручний |
| Цвет | білий з блакитним |
| Час нагрівання води | немає даних |
- Цена: 1 198 ₴





