
Описание
Характеристики
Информация для заказа
• Напруга: 12 V
• Емкость: 9 Ah
• Тип клеми Т2
• Тип батареи – AGM
• Длина: 151 (±3 мм)
• Ширина: 65 (±3 мм)
• Высота: 93.5 (±3 мм)
• Вес: 2.45 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makelsan |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.44 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 9 А·г |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | T2 |
| Цвет | Синий |
- Цена: 973 ₴
