




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полностью герметичный формат, не требующий обслуживания
Отличная зарядка и подзарядка
Ориентировочное время использования: 3-5 лет
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 4.5 А·г |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | немає даних |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1 |
| Цвет | Черный |
- Цена: 393 ₴

