




Смартфон Oscal Modern 8 Blackview відповідає сучасним вимогам до плавної роботи. Він оснащений восьмиядерним процесором Unisoc T616, оперативною пам&aposяттю до 16 ГБ та новітньою версією операційної системи DokeOS 4.0. Покупці можуть вибрати із двох варіантів внутрішньої пам&aposяті: 128 ГБ та 256 ГБ. За потреби її можна розширити ще на 1 ТБ за допомогою картки microSD.
Для багатозадачності та довгих ігор без перегріву Oscal Modern 8 оснащений удосконаленою системою охолодження Oscal, яка підтримує температуру на рівні 39℃ для завдань, вимогливих до процесора.
Смартфон Oscal Modern 8 оснащений 6,75-дюймовим дисплеєм, співвідношення екрану до корпусу якого досягає 89,9%, забезпечуючи вражаюче співвідношення розміру екрану до пристрою. Частота оновлення дисплея становить 90 Гц, що забезпечує плавний та миттєвий відгук при кожному дотику, прокручуванні та перегортанні сторінок веб-сайтів та ігор. Завдяки 16,7 мільйонам кольорів, дисплей виводить красиву та природну картинку з насиченими та точними кольорами.
Смартфон Oscal Modern 8 має 50-мегапіксельну матрицю Samsung JN1, що є рідкістю для пристроїв даного сегменту. Завдяки розміру сенсора 1/2,76 дюйма, він має підвищену світлочутливість, що дозволяє отримувати якісні фотографії як днем, так і вночі.
Технологія Tetrapixel, що використовується у смартфоні, забезпечує відмінну деталізацію та насиченість кольорів за рахунок 50 мільйонів пікселів розміром 0,64 мкм. Незалежно від умов зйомки – будь то дорога, вулиця чи кафе – фронтальна камера Samsung 4H7 з роздільною здатністю 8 МП передасть природні відтінки шкіри. Крім того, вбудовані режими камери, такі як портретний або нічний.
Що стосується відеозапису, смартфон підтримує роздільну здатність 1080р.
Смартфон Oscal Modern 8 є першим пристроєм масового сегмента Oscal, обладнаним акумулятором ємністю 6000 мАг. За результатами тестування в лабораторії компанії, пристрій продемонстрував вражаючу автономність: до 744 години в режимі очікування, 8 годин при іграх або 12 годин перегляду веб-сайтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc Tiger T616 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 167.8x77.4x9.1 мм |
| Діагональ екрану | 6.75" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50+2 Мп |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Oscal Modern 8 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
- Ціна: 4 882 ₴





