




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AeroCool VX Plus Stealth забезпечує легке встановлення, надійну якість та відмінну продуктивність, що робить його ідеальним блоком живлення для початкового рівня.
Оснащений оновленим трансформатором та 120 мм вентилятором з оптимізованим терморегулюванням швидкості обертання. Вентилятор працює на початковій швидкості до досягнення 50% навантаження за температури навколишнього середовища 25℃.
Оснащений унікальним дизайном верхньої кришки, блок живлення виглядає краще, ніж будь-коли, та покращує загальний вигляд і враження від будь-якої ігрової конфігурації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Вага | немає даних |
| Потужність | 600 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Вхідна напруга | 220 В |
| +12V2 | немає |
| Floppy | 1 |
| +12V1 | 46А |
| +5V | 17А |
| SATA | 4 |
| +3.3 V | 20А |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| PCI-E 6 pin | немає |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| +5Vsb | 2.5 А |
| PFC (Power Factor Correction) | немає |
| +12V4 | немає |
| +12V3 | Немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| 4-pin CPU | немає |
| molex | 3 |
| 12V | 0.3 А |
| Габарити | 180х140х86 мм |
| Модульне підключення | немає |
| Довжина кабеля | MB (20+4) pin — 500 мм; CPU (4+4) pin — 550 мм; PCIE (6+2) pin - 400 + 150 мм; Molex + SATA - 300 + |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| ККД | немає даних |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
- Ціна: 1 353 ₴

