




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екран 15.6"e IPS (1920x1080) Full HD / Процесор Intel J4125 (2.70 ГГц) / RAM 12 ГБ (DDR4) / SSD 256 ГБ / Графіка Intel UHD 600 / Dual Wi-Fi 5.0 GHz / Bluetooth / веб-камера / Windows 1.62 кг / Сірий металік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHuwi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.62 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Celeron J4125 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | microHDMI |
| LAN (RJ-45) | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 330х220.8х18.5 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | HeroBook Plus |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 2,7 ГГц |
- Ціна: 15 750 ₴

