




Більше ніж просто ефективність
Пропонує більше, ніж просто високу продуктивність. Процесори Intel Core 13-го покоління покращують реальні обчислення та забезпечують більш ефективну багатозадачність.
Широкі можливості
Підвищуйте свою повсякденну продуктивність , використовуючи пристрій у дорозі. Ідеально підходить для ігор, творчості або потокового передавання даних - отримуйте необхідну продуктивність, коли вона вам потрібна.
Неймовірний дисплей
Пориньте в яскравий OLED-дисплей: бездоганні чорні кольори, широкі кути огляду та приголомшлива контрастність. Ідеальний вибір для фільмів, ігор та редагування візуального контенту.
SpeedBoost
LPDDR5 - це новітня оперативна пам&aposять для ноутбуків з низьким енергоспоживанням, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж LPDDR4x. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
Засіб для зчитування відбитків пальців
Ваш відбиток пальця є унікальним, як і ви, а такоє він є найкращим паролем, який неможливо повторити. Захистіть себе від несанкціонованого доступу та збережіть свої персональні дані, використовуючи безпеку на кінчиках своїх пальців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.25 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 312.9х217.9х14.9 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянсові |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Swift |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 1,3 - 4,6 ГГц |
- Ціна: 30 914 ₴
