




Елегантний, легкий і чудово лежить у руці
Компактний та легкий корпус виглядає стильно та зручно у повсякденному використанні.
108 Мп
Ідеальна чіткість навіть уночі
OIS забезпечує впевненість у чітких нічних знімках. Коли нічне місто розквітає морем вогнів, OIS допомагає зробити чіткіші знімки.
Дві фокусні відстані для атмосферних портретів крупним планом і коли хочеться показати героя в навколишній обстановці.
Впевненість у високій якості зйомки навіть в екстремальній обстановці.
50 Мп
Селфі-камера з підсвічуванням для чарівної гри світла та тіні
Підсвічування для селфі допомагає уникнути занадто світлих або темних ділянок під час зйомки в умовах недостатнього освітлення.
Вологозахист на 360°C для шукачів пригод
Корпус має стійкість до бризок. Екран підтримує керування вологими пальцями.
Батарея ємністю 5000 мА·год, щоб завжди бути на зв’язку
Більше веселощів з ємним акумулятором та технологіями енергозбереження
Оптимальна конфігурація пам’яті для всього потрібного
До 256 ГБ для зберігання всього потрібного та до 16 ГБ (8+8) оперативної пам’яті для плавної роботи в режимі багатозадачності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 174 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.05x74.55x7.12 мм |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | 35 Вт |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 108+5 Мп |
| Встановлена ОС | Android 15.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2412x1080 |
| Серія | Honor X8c |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 4x2.8 ГГц + 4x1.9 ГГц |
- Ціна: 9 684 ₴




