




Потужний і компактний ноутбук Zenbook 14 завтовшки всього 16,9 мм і масою всього 1,39 кг отримав захоплюючий новий дизайн – традиційно витончений, проте цілком сучасний. Великий екран WQXGA NanoEdge та співвідношенням сторін 16:10 видає бездоганне зображення. Екран вирізняється високою яскравістю до 400 кд/м2 та широким колірним охопленням – 100% sRGB. Процесор Intel Core, графічне ядро Intel та накопичувач SSD гарантують неперевершену роботу, а для тривалої автономної роботи передбачено акумулятор з ємністю 75 Вт·год.
Аудіосистема Dolby Atmos з інтелектуальним підсилювачем створює неймовірний звук. Ноутбук сконструйований з думкою про користувача: у ньому передбачено вхід у систему одним дотиком за допомогою зчитувача відбитків пальців на кнопці живлення, нова клавіатура ASUS ErgoSense та ефективна цифрова клавіатура ASUS NumberPad 2.0. Джерелом натхнення для сміливого нового дизайну кришки стала вічна класика – традиційна японська техніка «кінцуґі». Кришка доступна у двох нових свіжих кольорах: задумливий синій (Ponder Blue) та зелений селадон (Aqua Celadon). Zenbook 14 – це новий еталон портативної досконалості.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 14 (UX3402) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.6х220.6х16.9 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянсові |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Zenbook |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,4 - 5,0 ГГц |
- Ціна: 40 758 ₴
