




Зручний помічник на кожен день
Занурся у світ безмежних можливостей з ideapad Slim 5 14IAH8 Cloud Grey (83BF006LRA). Цей ноутбук – втілення елегантності, потужності та портативності. Його неперевершений дизайн з використанням якісних матеріалів створює справжню симфонію стилю і виражає твою унікальність.
Готовий до максимальних навантажень
Ideapad Slim 5 14IAH8 оснащений потужною системою охолодження, яка без зайвих зусиль впорається з багатьма ресурсомісткими завданнями одночасно, уникаючи перегріву.
Потужний процесор Intel Core i5-12450H витягне з тебе максимум швидкості та продуктивності. Вісім ядер процесора одночасно можуть обробляти до 12 потоків даних, а тактова частота досягає 4,4 ГГц. Інтегрована відеокарта Intel UHD Graphics забезпечить дивовижні візуальні ефекти та плавний перебіг графіки. Запускай програми з блискавичною швидкістю, без перебоїв у роботі та миттєвим доступом до всієї необхідної інформації.
Ideapad Slim 5 вмістить усю твою творчість. Зберігай робочі файли, документи та відео завдяки великому обсягу SSD-накопичувача ємністю 1 ТБ. Твої дані завжди будуть під рукою, а доступ до них займатиме лише мить.
Фантастична передача кольорів
З ideapad Slim 5 14IAH8 ти зануришся у світ яскравих емоцій і захопливих пригод завдяки 14-дюймовому IPS дисплею з роздільною здатністю 1920 x 1200. Кожна деталь зображення стає живою, кольори розквітають яскравіше, а технологія TÜV Low Blue Light допомагає знизити рівень синього світла, зменшуючи навантаження на очі. Весь контент оживає на твоїх очах, вносячи реалістичну ноту до кожного фрагмента. Два фронтальних динаміки з підтримкою технології Dolby Audio забезпечують виняткову якість звуку під час перегляду фільмів та прослуховування музики.
Деталі, що пришвидшують роботу
Ideapad Slim 5 має великий сенсорний тачпад для точної навігації та зручна клавіатура з приємним тактильним відгуком та ідеальним ходом клавіш. Не витрачайте час на введення пароля: тепер безпечний вхід до системи здійснюється за допомогою ІЧ-камери з роздільною здатністю FHD з підтримкою технології розпізнавання обличчя. Захисна шторка веб-камери забезпечить максимальний рівень конфіденційності.
Ноутбук має вбудовану батарею ємністю 56,6 Вт з підтримкою Rapid Charge Boost, що за 15 хвилин дозволяє поповнити заряд батареї для 2-годинної роботи.
Напрочуд міцний та легкий корпус
Будь мобільним і незалежним, завжди бери свій ноутбук з собою, де б ти не був. Важить лептоп всього 1,46 кг, його легкість та компактність забезпечують безперебійну роботу навіть у русі. Ноутбук має надійність на рівні вимог Міністерства оборони й витримує щоденні падіння, удари та поштовхи. Роби свої справи в кафе, в університеті або просто неба - ideapad Slim 5 стане твоїм надійним супутником у всіх твоїх пригодах.
Дай волю своїм амбіціям, підкресли свій стиль та досягай успіху у всіх сферах життя з IdeaPad Slim 5. Це твій незамінний помічник, який втілить твої мрії у реальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 312х221х16.9 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянсові |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | IdeaPad Slim |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 4,4 ГГц |
- Ціна: 30 001 ₴



