




Небо розривається від величезних блискавок, дракони злітають з гір, а безмежний ігровий світ чекає на ваше відкриття. Thin 15 стане вашим ідеальним супутником у цій неймовірній подорожі! Легендарний тонкий корпус тепер доступний у новому космічно-сірому кольорі та оснащений оновленим апаратним забезпеченням. Відчуйте всю потужність і зануртесь у світ ігор з Thin 15 — швидко та без обмежень!
Відеокарта серії GEFORCE RTX 30
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 30 для ноутбуків забезпечують неймовірну продуктивність для геймерів і творців контенту. Завдяки інноваційній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace вони забезпечують суттєвий приріст продуктивності за допомогою DLSS 3, а також створюють надзвичайно реалістичні віртуальні світи з трасуванням променів у реальному часі.
ШІ-підтримка продуктивності і реалістична графіка
DLSS 3 на основі штучного інтелекту надає суттєвий приріст продуктивності в іграх та творчих застосунках, дозволяючи створювати захоплюючі віртуальні світи з бездоганною графікою завдяки повному трасуванню променів.
Трасування променів
Вражаюча реалістичність і швидкість. Архітектура Ada дозволяє максимально розкрити потенціал трасування променів, яке точно відображає поведінку світла в реальному світі. Завдяки потужності серії RTX 40 та ядрам RT третього покоління ви зможете насолоджуватись деталізованими та живими віртуальними світами.
Оптимізована потужність і ефективність
NVIDIA Max-Q використовує штучний інтелект для оптимізації системи ноутбука, забезпечуючи максимальну енергоефективність. Це дозволяє створювати надшвидкі, тонкі та тихі ноутбуки з чудовим часом автономної роботи.
Тиша та прохолода, навіть під навантаженням
Система охолодження Cooler Boost оптимізована для зниження шуму та температур, забезпечуючи стабільну роботу ноутбука при високих навантаженнях.
Побачити кожну деталь
Ігрові ноутбуки MSI створені з урахуванням вимог геймерів: високий дозвіл та висока частота оновлення зображення забезпечують вам реалістичну графіку та плавний геймплей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.86 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х254х21.7 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX3050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Thin |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 2,1 - 4,6 ГГц |
- Ціна: 35 314 ₴





