
Відеореєстратор оснащений 8-канальними входами IP-камер, що означає, що він може підтримувати до 8 камер одночасно. Він підтримує кілька форматів стиснення відео, включаючи H.265+/H.265/H.264+/H.264, забезпечуючи високоякісний запис відео з ефективним використанням пам’яті. Має потужні можливості декодування, здатні одночасно декодувати 2-канальні відеопотоки з частотою 12 Мп, 3-канальні з частотою 8 Мп, 6-канальні відеопотоки з частотою 4 Мп або 12-канальні відеопотоки з роздільною здатністю 1080p, що робить його ідеальним рішенням для бізнесу організації, потребують великого охоплення спостереження. Він також має вхідну пропускну здатність до 80 Мбіт/с, що забезпечує плавний та безперервний запис відео. Однією з визначних особливостей цього NVR є технологія Hikvision Acusense. Ця технологія використовує розширену аналітику, включаючи виявлення людей та транспортних засобів, щоб звести до мінімуму ручні зусилля та витрати на безпеку. Це означає, що він може автоматично виявляти та відфільтровувати помилкові тривоги, викликані нелюдськими та нетранспортними об’єктами, зменшуючи кількість повідомлень та втручань, що вимагаються від персоналу служби безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 8 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | NVR |
| Джерело живлення | 12V/1.5A |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Споживана потужність | 10 Вт (без HDD і PoE) |
| Управління | миша + через міржу |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Робоча температура | -10°C~ + 55°C |
| RAID | немає |
| eSATA | немає |
| HDMI | 1 |
| Кількість користувачів | немає даних |
| USB | 2 |
| VGA | 1 |
| RS-232 | немає |
| RS-485 | немає |
| Вхідний потік | 80 МБ/с |
| Тривога (вх/вих) | немає |
| PoE входи | немає |
| Тип камер, що підключаються | IP |
| Розміри (ШхВхГ) | 320х48х240 мм |
| Входить до комплекту | відеореєстратор, адаптер живлення, документація |
| Підтримка ОС | Windows, Mac OS, iOS, Android |
| RJ-45 (для камер) | 1 |
| Роздільна здатність відеовиходів | 3840х2160, 2560х1440, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720 |
| Детекція куріння | немає даних |
| Детекція пожежі | немає даних |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 16 ТБ |
| RCA | 2 |
| Попередньо встановлений накопичувач | немає |
| Паркування | немає даних |
| Вимірювання температури середовища | немає даних |
| Гаряча заміна HDD | немає |
| Протоколи мережі | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP |
| Скупчення людей | немає даних |
| Частота входів | немає даних |
| Вимірювання температури тіла | немає даних |
| Кількість HDD загальна | 1 |
| Детекція розмови по телефону | немає даних |
| Детекція температури | немає даних |
| Смарт трекінг | немає даних |
| Детекція руху | є |
| Розпізнавання номера авто | немає даних |
| Детекція викинутих із вікна предметів | є |
| Захист периметру (вторгнення) | є |
| Теплова мапа | немає даних |
| Кількість моніторів | 2 |
| Розпізнавання обличчя | є |
| Роздільна здатність запису відео | 12 Мп |
| Виявлення ЗІЗ | немає даних |
| Детекція хиткої ходи | немає даних |
| RJ-45 (для LAN/WAN) | 1 |
| Метод стиснення відео | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| RJ-45 (PoE) | немає |
| Детекція паркування | немає даних |
| Захист периметра (вторгнення) | є |
| Частота кадрів | 25 |
| Перетин паркану | немає даних |
| POS термінал | немає даних |
| Детекція обличчя | немає даних |
| Структурний аналіз | немає даних |
| Підрахунок людей | немає даних |
- Ціна: 4 900 ₴
