
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розроблений для корпоративних користувачів та створений на базі процесорів AMD Ryzen, ноутбук ThinkPad E14 (3rd Gen, 14, AMD) ідеально підійде для роботи в мобільному режимі. Він поєднує в собі мінімалістичний дизайн, виняткову довговічність роботи, що відповідає вимогам військових стандартів, та надійні засоби забезпечення безпеки. 14-дюймовий дисплей стандарту FHD та аудіосистема Harman забезпечують високоякісні зображення та звук під час сеансу конференц-зв’язку, при спілкуванні з друзями та близькими онлайн та перегляді розважального контенту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.64 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 324х220х17.9 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Windows Pro 10 |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | ThinkPad |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 4,5 ГГц |
- Ціна: 28 818 ₴
