




Nothing: новий вимір свободи
Смартфон Nothing Phone (2a) створений дарувати задоволення від перегляду, гри чи спілкування. Насолоджуйся супер-чітким зображенням на 6.7-дюймовому AMOLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц та відображенням 1.07 млрд відтінків кольорів. Могутня мобільна платформа на базі 4 нм процесора MediaTek Dimensity 7200 Pro витримує будь-які випробування на міцність. Система камер 50 Мп дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Батарея ємністю 5000 мА.год. з підтримкою супершвидкої зарядки 45 Вт забезпечує до двох днів вільного використання смартфона в повністю автономному режимі.
Створено для амбітних завдань
8-ядерний 4 нм процесор MediaTek Dimensity 7200 Pro з частотою до 2.8 ГГц забезпечує відмінну продуктивність і дозволяє миттєво справлятися з будь-якими трудомісткими завданнями, будь то перегляд потокового відео у високій якості, гра на високих налаштуваннях або редагування фото. До 20 Гб оперативної пам&aposяті (12 + 8 ГБ RAM Booster) гарантують плавне та швидке завантаження та миттєве перемикання між додатками в режимі мультизадачності.
Революційна система охолодження
Інноваційна технологія охолодження, що включає збільшену випарну камеру для швидкого відведення надлишків тепла, забезпечує оптимальний баланс між високою продуктивністю та контролем температури. Система використовує багатошарові графітові пластини товщиною всього 0.11 мм та загальною площею 12 00 мм.кв для максимально швидкого та ефективного відведення тепла, за рахунок чого смартфон не боїться високих навантажень та стабільно працює з ємними додатками та програмами.
Містка батарея. Швидка зарядка
Батарея ємністю 5000 мА.год. дає можливість до двох днів поспіль користуватися Nothing Phone (2a) без підзарядки. Ти зможеш багато годин поспіль дивитися відео на YouTube, грати в ігри та розмовляти телефоном і не думати про підзарядку. Швидка зарядка потужністю 45 Вт здатна повністю зарядити батарею всього за 1 годину, і всього 23 хвилини на підзарядці перед виходом з дому забезпечать до 50% заряду.
Унікальні можливості для створення фотошедеврів
З Nothing Phone (2a) ти завжди будеш готовий до будь-якого фотосценарії. Основна камера з надвисокою роздільною здатністю 50 Мп + надширококутна 50-мегапіксельна камера з кутом огляду 114 градусів отримують чудові знімки з високою деталізацією, на яких навіть видалені об&aposєкти, зняті в умовах слабкої видимості, виглядають чітко та контрастно.
Селфі твоєї мрії
Фронтальна камера на 32 Мп з AI алгоритмами обробки зображення отримує яскраві селфи, на яких завжди виглядаєш чудово. З Nothing Phone (2a) тобі буде складно вибрати найкраще фото для публікації, адже кожне селфі заслуговує називатися найкращим.
Секрети ідеальних знімків
У режимі Ultra XDR камера знімає 8 кадрів з різними рівнями експозиції у форматі RAW, після чого автоматично регулює яскравість кожного пікселя до 5 разів для отримання максимальної деталізації на кінцевому знімку. У режимі нічної зйомки об&aposєднуються кілька пікселів для захоплення більшої кількості світла та використовується оптична стабілізація (OIS) для зниження шумів. В результаті нічні фото виглядають яскравими та чіткими, повністю зберігаючи красу моменту. У портретному режимі алгоритм штучного інтелекту розпізнає обличчя у кадрі та підвищує роздільну здатність, зберігає та вирівнює тон шкіри за будь-якого освітлення і навіть якщо об&aposєкти знаходиться далеко.
Особистий ChatGPT у твоєму телефоні
Спеціально розроблений для екосистеми Nothing, ChatGPT підвищує твою продуктивність при вирішенні найрізноманітніших питань. Взаємодіяти з чатом можна за допомогою голосових або текстових запитів, при цьому гарантований супер-швидкий відгук на професійному рівні
Інтуїтивна індикація
Навіть не дивлячись на екран, ти будеш в курсі того, що відбувається. Зони підсвічування на задній панелі підкажуть, що отримано повідомлення від вибраного контакту. Під час зйомки за таймером світловий індикатор відображатиме зворотній відлік. А під час відтворення музики підсвічування синхронізується з її ритмами, створюючи атмосферу веселощів.
Більше вражень від розваг та ігор
Насолоджуйся переглядом відео та плавною грою на 6.7-дюймовому AMOLED-дисплеї з відображенням 1.07 млрд. кольорів. При пікової яскравості 1300 нит смартфоном можна користуватися навіть на яскравому сонці. Завдяки кольоровому охопленню 100% DCI-P3 зображення вражає яскравими насиченими кольорами та надточною деталізацією. Завдяки частоті оновлення 120 Гц ти отримаєш чітке та плавне зображення у будь-якій грі та при перегляді динамічного контенту, а також комфортний м&aposякий скролінг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7200 Pro |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.7x76.3x8.6 мм |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Основа камери | 50+50 Мп |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 2412x1080 |
| Серія | Nothing Phone (2a) |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 2x2.8 ГГц + 6x2.0 ГГц |
- Ціна: 15 259 ₴
