




Xiaomi Redmi 10 створений дарувати задоволення від використання. Насолоджуйтесь супер-чіткою картинкою на 6.5-дюймовому FHD+ дисплеї з частотою оновлення до 90 Гц. Сучасна мобільна платформа на базі MediaTek Helio G88 демонструє стабільність і неймовірну швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер 50 Мп дарує приголомшливі можливості для фото і відео зйомки. Батарея на 5000 мАг забезпечує цілий день автономної роботи без обмежень.
Унікальні можливості для створення фотошедеврів
З Xiaomi Redmi 10 ви готові до будь-якого фотосценарію. Основна камера з надвисокою роздільною здатністю 50 Мп отримує чудові знімки з неймовірним ступенем деталізації, на яких навіть віддалені об’єкти виглядають чітко і контрастно. Ширококутний об’єктив 8 Мп знімає чудові пейзажі та панорами фото. Датчик глибини 2 Мп з підтримкою портретного режиму допоможе зробити фото з розмитим фоном, невідрізниме від професійних знімків. Макрооб’єктив 2 Мп дозволяє знімати якісні фото невеликих об’єктів крупним планом.
Селфі вашої мрії
Фронтальна камера 8 Мп з AI алгоритмами обробки зображення отримує яскраві селфі, на яких ви завжди виглядаєте чудово. Знімайте звичайні або панорамні селфі і вибирайте краще фото, щоб поділитися ним з друзями.
Яскраве звучання
Вдосконалені подвійні динаміки відтворюють чистий потужний стереозвук і дозволяють з комфортом спілкуватися або слухати улюблені хіти.
Видатна продуктивність
8-ядерний процесор MediaTek Helio G88 забезпечує відмінну продуктивність і дозволяє миттєво справлятися з будь-якими трудомісткими завданнями, будь то перегляд потокового відео у високій роздільній здатності, гра або онлайн-спілкування.
Ємна батарея. Швидка зарядка
Батарея ємністю 5000 мАг дає можливість багато годин поспіль користуватися Xiaomi Redmi 10 без підзарядки. Вам гарантовано до 14 годин відтворення відео або до 30 годин розмов. Швидка підзарядка 18 Вт допоможе поповнити заряд на кілька годин роботи прямо перед виходом з дому. Скористайтеся режимом зворотної зарядки потужністю 9 Вт, щоб поділитися енергією, коли це потрібно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 10 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 181 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11 ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.95х75.53х8.92 мм |
| Діагональ екрану | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Основа камери | 50+8+2+2 Мп |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Дозвіл | 2400x1800 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер різкий | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
- Ціна: 3 792 ₴

