




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP Probook 450-G10 з екраном 15.6"e і Full HD IPS AG (антиблиск) - це пристрій, який надає чітке та комфортне відображення завдяки передовому екрану. Зроблений для професійного використання, він поєднує елегантний дизайн з потужною продуктивністю. Ноутбук оснащений передовими засобами безпеки, що робить його відмінним вибором для корпоративних середовищ. Його потужний процесор забезпечує плавну роботу в багатозадачному режимі та ефективне використання різноманітних програм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.79 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х233.9х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX2050 |
| Назва серії | ProBook |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 1,7 - 5,0 ГГц |
- Ціна: 49 905 ₴


