




Захисти свою честь і перемагай ворогів!
Розкрий свою внутрішню силу та успадкуй волю Дракона. У твоїх руках – Меч Дракона, наділений древньою магією і прикрашений рунами вітру. З легендарним клинком Katana 15 B13V знищуй кожного, хто посміє стати на твоєму шляху.
Інноваційний процесор нового покоління
Ноутбук Katana 15 B13V оснащений процесором Intel Core 13-го покоління. Завдяки високопродуктивним і енергоефективним ядрам, пристрій забезпечує максимальну продуктивність для багатозадачності та найвимогливіших ігор.
Потужна графіка серії GeForce RTX 40
Відеокарти NVIDIA GeForce RTX 40 серії для ноутбуків забезпечують найвищу швидкість роботи, що підійде як геймерам, так і творцям контенту. Створені на базі архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони пропонують значний приріст продуктивності завдяки DLSS 3 та реалістичну графіку з повним трасуванням променів.
Штучний інтелект для максимальної продуктивності
Насолоджуйтеся значним приростом продуктивності в іграх і творчих програмах із технологією DLSS 3 на основі ШІ. Трасування променів створює реалістичні віртуальні світи, імітуючи поведінку світла, як у реальному житті.
Технології Max-Q: оптимізація енергоефективності
NVIDIA Max-Q – це набір інноваційних технологій на основі штучного інтелекту, які забезпечують енергоефективність системи. Завдяки цьому ноутбук залишається потужним, тонким і тихим, одночасно пропонуючи довгий час автономної роботи.
Насолоджуйтесь кожною деталлю
Ігрові ноутбуки MSI створені для повного занурення. Висока роздільна здатність і частота оновлення забезпечують реалістичну графіку та плавність зображення, що підсилює враження від геймплею.
Динамічне RGB-підсвічування
Katana 15 оснащений клавіатурою з 4-зонним RGB-підсвічуванням і напівпрозорими WASD-клавішами. Ефекти підсвічування додають атмосферності та допомагають краще зануритися у світ гри.
Потужне охолодження з COOLER BOOST 5
Оновлена система COOLER BOOST 5 із декількома тепловими трубками забезпечує ефективне охолодження як процесора, так і графічного адаптера. Це дозволяє розкрити весь потенціал пристрою навіть у найінтенсивніших сценаріях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.25 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х259х24.9 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4070 |
| Назва серії | Katana |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 2,4 — 4,9 ГГц |
- Ціна: 68 004 ₴

