
Художній. Захоплюючий. Елегантний
М’який на дотик і тонкий корпус OSCAL MODERN 8 у поєднанні з новим градієнтним дизайном дозволяють йому яскраво сяяти на долоні. Передова технологія гальванічного покриття робить його стійким до відбитків пальців, зберігаючи при цьому елегантний і преміальний вигляд.
Від вражаючих пейзажів на відкритому повітрі до дрібних деталей вашого повсякденного життя – 50-мегапіксельна матриця MODERN 8 надійно фіксує все це.
Сфотографуйте мозаїку свого життя за допомогою селфі-камери 8 Мп. Завдяки сенсору Samsung ISOCELL 4H7 ваші селфи будуть яскравими, незалежно від часу доби.
Нічний режим
Забезпечує чіткі нічні фотографії із мінімальними перешкодами навіть у темряві.
Панорамний режим
З легкістю зафіксуйте величний пейзаж миттєво.
Портретний режим
Ви чітко виділяєтеся на плавно розмитому фоні.
Мега акумулятор ємністю 6000 мАг
Працюйте вдень та вночі завдяки акумулятору ємністю 6000 мАг. Коли вам знадобиться заряд енергії, спрацює швидке заряджання потужністю 18 Вт, яке миттєво поверне вас до роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc Tiger T616 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 167.8x77.4x9.1 мм |
| Діагональ екрану | 6.75" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50+2 Мп |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Oscal Modern 8 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
- Ціна: 4 216 ₴
