




Смартфон Blackview A52 Pro – це відмінний баланс ціни та якості. Він працює на базі потужного восьмиядерного процесора Unisoc T606, тому забезпечує бажану швидкодію при виконанні будь-яких завдань.
Великий 6,52-дюймовий, HD+ дисплей відтворює чітке реалістичне зображення та плавне відео.
Смартфон Blackview A52 Pro оснащений основною 13-мегапіксельною камерою, 5-мегапіксельною фронтальною камерою та динаміком, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 4 ГБ ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 128 ГБ вбудованої пам’яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 512 ГБ, використовуючи TF карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон підтримує дві SIM-карти. Не витрачайте час на внесення пін-коду – сканер обличчя захистить вашу конфіденційну інформацію та допоможе миттєво розблокувати телефон.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS 4.0, яка базується на Android 13, забезпечує належний захист даних та пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим та зручним у користуванні.
Смартфон Blackview A52 Pro відмінно працює з різними навігаційними системами - GPS, Glonass та Galileo. Він допоможе визначитись із оптимальним напрямком руху, коли ви перебуваєте в дорозі.
Акумулятора ємністю 5180 мA/год вистачає до 24 годин розмов, 7 години перегляду відео, 30 годин прослуховування музики або на 240 годин у режимі очікування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 183.6 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5180 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | відсутня |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.2х62х9.05 мм |
| Діагональ екрану | 6.52" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 13 Мп |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Blackview A52 Pro |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
- Ціна: 4 268 ₴


