




Зручна робота завдяки HP Fast Charge
Цей ноутбук оснащений збільшеною сенсорною панеллю та технологією швидкої зарядки HP Fast Charge, що робить його зручним під час щоденного використання.
Подивіться на своє зображення по-новому.
Від оновленого меню «Пуск» до нових способів взаємодії з близькими людьми, новинами, іграми та контентом — Windows 11 дає змогу думати, висловлювати думки й творити так, як зручно.
Процесор AMD Ryzen
Ви будете вражені продуктивністю цього дійсно потужного ноутбука. Нова революційна архітектура забезпечує ефективну обробку даних у кілька потоків, відеокарта Vega не боїться навіть дуже ресурсомісткої графіки, а батарея надзвичайно довго працює в автономному режимі.
Графічне ядро AMD Radeon
Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість, регулюючи постійний струм, а не циклічний режим підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для забезпечення максимально комфортного перегляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.07 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 400.7х257.8х20.6 мм |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Назва серії | 17 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 4,5 ГГц |
- Ціна: 34 174 ₴
