


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонкий і компактний ноутбук HP з екраном 35,6 см (14"e) з найтоншими рамками і тривалим часом роботи від акумулятора дозволяє зберігати високу продуктивність і проводити час із задоволенням, де б ви не знаходилися.
Особливості
ЗРУЧНО БРАТИ З СОБОЮ. ПРЕКРАСНИЙ ЕКРАН.
Тонкий і легкий корпус, який можна брати куди завгодно. Переглядайте більше інформації на екрані з найтоншими рамками завтовшки всього 6,5 мм.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПОВСЯКДЕННИХ ЗАВДАНЬ
Процесор Intel і надійний флеш-накопитель допоможуть впоратися з найскладнішими завданнями.
ЕФЕКТИВНА РОБОТА. НА ПРОТЯЗІ УСЬОГО ДНЯ.
Висока продуктивність завдяки тривалому часу роботи від акумулятора і надточному
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 324х225х17.9 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Кардрідер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | 14 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 1,2 — 4,4 ГГц |
- Ціна: 20 634 ₴
