




Міцний та надійний ноутбук HP EliteBook 665 G11 з новітнім процесором AMD Ryzen та потужною графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності.
WUXGA екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Вбудована 5MP IR веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Завдяки технології фільтрування шумів HP AI Noise Reduction для вхідного й вихідного звуку переговори із співрозмовником будуть ще ефективнішими, адже ви будете чути один одного, а не зовнішні шуми.
Ноутбук HP EliteBook 665 G11 оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову.
Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB Type-А та USB-С усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Використовуйте додатковий слот для оперативної пам’яті та підвищуйте продуктивність вашого ПК.
З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi. Ноутбук підтримує Wi-Fi 6Е та усі попередні версії. Проводьте безконтактні платежі, використовуючи технологію NFC.
У ноутбуці HP EliteBook 665 G11 можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу забезпечує постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та забезпечить автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251х10.9 мм |
| Діагональ екрану | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Назва серії | EliteBook |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 2,9 - 4,5 ГГц |
- Ціна: 40 251 ₴



