




Легендарний бізнес-ноутбук Lenovo ThinkPad L15 Gen 4
Ноутбук ThinkPad L15 Gen 4 Thunder Black – це справжній революціонер серед бізнес-ноутбуків, що надасть тобі незрівнянні можливості для роботи. Екран високої якості, який супроводжується вбудованою веб-камерою стандарту FHD, дозволяє вести відеозустрічі на професійному рівні. Фронтальні динаміки з підтримкою технології Dolby Audio та шумозаглушення на основі ШІ забезпечують чистий і ясний звук.
Завдяки вражаючому набору можливостей і максимальному забезпеченню продуктивності, поринь у світ бізнесового комп&aposютерного середовища з цим унікальним ноутбуком від Lenovo.
Ефективність та продуктивність
Оснащений сучасним мобільним процесором Intel Coreта вбудованою відеокартою Intel, ThinkPad L15 Gen 4 Thunder Black гарантує неперевершену продуктивність. 16 ГБ оперативної пам&aposяті, яку за необхідності можна збільшити до 64 ГБ, та SSD накопичувач на 256 ГБ Lenovo ThinkPad L15 Gen 4 впорається з будь-яким завданням на феноменальній швидкості.
Сучасний дизайн та дисплей
Ноутбук має 15,6-дюймовий Full HD (1920x1080) дисплей IPS дисплей, з яскравістю 250 ніт та антибліковим покриттям. Корпус виконаний у кольорі "eThunder Black"e (Грозовий чорний), доповнений підсвіченою клавіатурою з українською мовою.
Багатофункціональність та стійкість підключення
ThinkPad L15 Gen 4 пропонує широкий спектр портів, таких як USB-C, Thunderbolt, HDMI, Ethernet (RJ-45), роз&aposєм для навушників/мікрофона, картридер, порти USB-A та інше. Завдяки підтримці Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2x2 та Bluetooth 5.2, ноутбук забезпечує бездротове підключення, а модуль 4G LTE WWAN надасть доступ до мережі у будь-якому місці в зоні покриття.
Безпрецедентна безпека
ThinkPad L15 Gen 4 оснащений камерою FHD 1080p + IR Hybrid зі шторкою приватності, сенсорним чіпом TPM 2.0, сканером відбитків пальців, інтегрованим у кнопку живлення та слотом Kensington Nano Security Slot для додаткової безпеки.
Надійність та довговічність
Виробництво ThinkPad суворо відповідає стандартам MIL-STD 810H військового класу, що забезпечує його міцність та довговічність. Це означає, що вони витримують навіть найекстремальніші умови, такі як арктичні сніги, піщані бурі, висока вологість, а також ударні та вібраційні навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.77 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 360.2х237х19.93 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | ThinkPad |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 1,2 — 4,5 ГГц |
- Ціна: 23 835 ₴



