




ASUS Vivobook Pro 15 OLED – це відмінний вибір для професіоналів, які шукають надійний ноутбук для роботи та ігор. Він стане незамінним помічником у творчості, ідеально впишеться в сучасний стиль життя і гарантує повне занурення в ігри. Його оснащення включає новітній дисплей 3K OLED 120 Гц з розміром діагоналі 15,6 дюйма, ультрасучасний процесор Intel Core Ultra і потужну відеокарту Nvidia GF RTX. Унікальна система охолодження IceCool Pro з парою вентиляторів і трьома повітряними каналами забезпечує надійну й стабільну роботу: сумарна теоретична теплова потужність (TDP) CPU та GPU досягає 125 Вт. Для інтуїтивного контролю над креативними програмами використовується інноваційний контролер DialPad, а для швидкої передачі даних – інтерфейс Thunderbolt 4 та зчитувач карт пам’яті SD. Аудіосистема пристрою відтворює об’ємний звук завдяки підтримці технології Dolby Atmos. Це ноутбук професійного рівня!
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook Pro 15 OLED (N6506) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook Pro 15 OLED (N6506) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook Pro 15 OLED (N6506) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 185H |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2880х1620 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 356.3х235.3х20 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | SD |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4060 |
| Назва серії | Vivobook Pro |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянсові |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрану | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 2,3 — 5,1 ГГц |
- Ціна: 67 315 ₴



