




Витончений та стильний
Redmi 13C має елегантний та вишуканий дизайн. Надтонкий корпус 8.09 мм зручно тримати та використовувати однією рукою.
Чудовий екран для захоплюючого перегляду
Завдяки великому 6.74-дюймовому дисплею Redmi 13C забезпечує захоплююче та плавне візуальне сприйняття, яке не змусить вас озиратися назад.
Висока частота оновлення 90 Гц
Частота оновлення до 90 Гц забезпечує плавне відтворення зображення незалежно від того, чи ви граєте в ігри, переглядаєте інформацію або дивіться відео.
Захистіть свої очі від стомлення
Дисплей Redmi 13C допомагає знизити втому очей завдяки сертифікатам TÜV Low Blue Light та TÜV Flicker-Free.
Система надчіткої візуалізації
Потужне обладнання та покращена обробка зображень забезпечують чудові зображення вдень та вночі.
Основна камера з надчіткою роздільною здатністю 50 МП
Потужне апаратне забезпечення та вдосконалена обробка зображень забезпечують дивовижні фото день та ніч. Зробіть кожне зображення унікальним за допомогою набору фільтрів, що імітують класичні стилі кінокамери.
Збережи будь-який момент
Ще більше визначних нічних селфі. Зробіть свої селфі ще активніше за допомогою інноваційного кільця м&aposякого світла Redmi 13C, яке створює природне, збалансоване освітлення для ідеальних селфі щоразу, навіть у темряві.
filmCamera
Зробіть кожне зображення унікальним за допомогою набору фільтрів, що імітують класичні стилі плівкової камери.
Восьмиядерний процесор
Redmi 13C забезпечує плавну та стабільну роботу завдяки надійному восьмиядерному процесору MediaTek Helio G85, що поєднує в собі потужність та ефективність.
Величезний простір для зберігання
Легко зберігайте всі свої фотографії, файли, улюблені програми та ігри на Redmi 13C завдяки пам&aposяті, що розширюється, об&aposємом до 1 ТБ.
Велика батарея ємністю 5000 мА*год. Швидке заряджання Type-C PD 18 Вт
Завдяки масивному акумулятору ємністю 5000 мА*год Redmi 13C забезпечує нескінченну роботу, легко пропрацювавши цілий день тривалого використання. Redmi 13C також підтримує швидке заряджання потужністю 18 Вт, щоб при необхідності можна було легко поповнити запаси енергії.
До 25 днів у режимі очікування
До 31 години дзвінків
До 23 години онлайн-трансляцій відео
До 114 години відтворення музики
Висока швидкість, безпека та широкі можливості персоналізації
Xiaomi 13C працюють на базі MIUI 14. Ця мобільна ОС тепер володіє яскравим інтерфейсом користувача, різними можливостями персоналізації і великою кількістю функцій для конфіденційності, що робить її інтуїтивно зрозумілою і зручною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 13C |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 168х78х8.1 мм |
| Діагональ екрану | 6.74" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основа камери | 50+2+0.08 Мп |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Xiaomi Redmi 13C |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
- Ціна: 5 278 ₴





