




Ноутбук-трансформер 2-в-1
Galaxy Book2 Pro 360 - це пристрій, на який ви так довго чекали. Тонкий і легкий ноутбук-трансформер 2-в-1 з підтримкою S Pen. Завдяки збільшеній швидкості відгуку електронного пера ви зможете писати та малювати як звичайною ручкою.
Новітня платформа Intel Evo - еталон продуктивності
Galaxy Book2 Pro 360 має неймовірну продуктивність, яка змінює звичний хід гри. Нова платформа на базі процесора 12-го покоління Intel Evo об’єднує в собі приголомшливу графіку, супершвидку оперативну пам’ять LPDDR5 і поліпшену систему охолодження, забезпечуючи охолодження і тишу навіть під час інтенсивних навантажень.
Готовий до відеодзвінків, де б ви не були
Справляйте позитивне враження на дзвінках завдяки Galaxy Book2 Pro 360. Не має значення, де ви перебуваєте, завдяки FHD камері з функцією Auto framing ви завжди матимете найкращий вигляд. Ширококутний кут охоплення, видалення відволікаючих чинників та Intelligent Noise Cancelling - у стандартній комплектації разом зі звуком від AKG і технологією об’ємного звучання Dolby Atmos.
Wi-Fi 6E - збільште швидкість передавання даних
Galaxy Book2 Pro 360 з підтримкою Wi-Fi 6E дасть вам змогу отримати доступ до надвисокої швидкості передавання даних 6 ГГц і ширшого спектра каналів. Відчуйте меншу завантаженість і швидкий час відгуку. Ваш спосіб життя стане ще більш комфортним.
Реалістичне зображення
Ще більш реалістичне зображення завдяки FHD Super AMOLED сенсорному екрану. Колірне охоплення 120% і збільшена яскравість дадуть вам змогу побачити більш насичене зображення з глибокою контрастністю, підкреслюючи найдрібніші деталі. Насолоджуйтесь приголомшливим досвідом перегляду - незалежно від того: працюєте ви, граєте або дивитеся улюблене шоу.
Просто. Безпечно. Повний спокій
Функція Quick Share - це зручний спосіб бездротової передачі даних між пристроями Samsung Galaxy. Private Share пропонує нову можливість шифрування даних за допомогою технології блокчейн. Ви можете контролювати все, чим ділитеся, і встановлювати період доступу до файлу.
Все, що у вас на смартфоні, тепер і на ПК
Перенесіть ваші мобільні додатки на Galaxy Book2 Pro. Додаток Your Phone оптимізовано для користувачів Galaxy з функцією Link to Windows. Він забезпечує безшовну взаємодію між пристроями, забезпечуючи максимальну зручність використання. Recent Apps дасть змогу відкрити на ПК ті додатки, з якими ви нещодавно працювали на смартфоні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.41 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1240P |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 354.9х228х11.9 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Назва серії | Galaxy |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянсові |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 1,7 - 4,4 ГГц |
- Ціна: 41 695 ₴
