




Висока роздільна здатність і яскраві зображення
Насолоджуйтеся насиченими і красивими зображеннями у форматі Full HD (1920 x 1080) на 14-дюймовому широкоформатному екрані. Такий дисплей надає новий рівень деталізації та реалістичності, що робить його ідеальним для перегляду фільмів, редагування фотографій або роботи з графічними додатками. Ви будете вражені чіткістю і яскравістю зображень, які відкриваються перед вами.
Потужний процесор Intel Celeron N4020C
Цей ноутбук з операційною системою Windows 11 оснащений двоядерним процесором Intel Celeron N4020С з базовою частотою 1,1 ГГц. Завдяки цьому процесору ви зможете плавно запускати кілька додатків одночасно, працювати з великою кількістю вкладок браузера та переглядати відео без затримок. Це забезпечує швидшу багатозадачність і повну насолоду від розваг, роботи та навчання.
Дводіапазонний Wi-Fi для стабільного інтернету
Ноутбук підтримує дводіапазонний Wi-Fi, який працює на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц. Це дозволяє швидше та стабільніше працювати в Інтернеті, забезпечуючи надійне з’єднання в різних умовах. Ви можете користуватися швидкою бездротовою передачею даних та плавним доступом до Інтернету, незалежно від того, чи ви знаходитесь у кафе, бібліотеці чи подорожуєте.
Тривала автономна робота і портативність
Акумулятор ємністю 5000 мАг/38 Вт забезпечує автономну роботу ноутбука протягом цілого робочого дня. Ви можете розраховувати на до 200 годин у режимі очікування під час сну та 5-6 годин безперервного відтворення відео. Ноутбук важить лише 1,32 кг, а його екран можна повертати на 180 градусів або складати для зручності перенесення. Він поєднує в собі продуктивність повноцінного ноутбука і компактність ультрабука, що робить його ідеальним вибором для мобільних користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.32 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Тип процесора | Celeron |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є mini |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 2 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 322х228х21 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянсові |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 1,1 - 2,8 ГГц |
- Ціна: 9 812 ₴
