




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Этот быстрый и доступный сканер способен справиться с широким спектром задач, от простого цветного сканирования до сложных рабочих процессов. Высокая скорость сканирования до 35 страниц или 70 изображений в минуту, и АПД на 50 листов позволит вам быстро и надежно оцифровать крупные проекты. Рекомендуемая нагрузка - 3500 страниц в день.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип сканера | Протяжный |
| Тип устройства | Сканер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| SD / USB-порт | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.0 / 3.1 Gen 1 | є |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Автоматична подача документів (ADF) | є |
| Входить до комплекту | сканер, інструкція, кабель USB, блок живлення |
| Глибина кольору вхід / вихід (колір) | 48 біт / 24 біт |
| Глибина кольору вхід / вихід (сірий) | 16 біт / 8 біт |
| Двостороннє сканування | є |
| Денне навантаження | 3500 арк |
| Дисплей | без дисплея |
| Питание | Сеть |
| Максимальна площа сканування | 216 x 3100 мм |
| Місткість лотка ADF | 50 л щільністю 70 г/м2 |
| Оптична роздільна здатність | 600х600 dpi |
| Оптична щільність | немає даних |
| Назначение | для документів |
| Підтримка NFC | не підтримує |
| Розміри | 300 x 172 x 154 мм |
| Слайд-адаптер | немає |
| Споживання потужності | 24 Вт (робота) / 4.4 Вт (очікування) / 1.2 Вт (спокій) |
| Тип датчика | CIS |
| Тип лампы | немає даних |
| Формат | А4+ |
| Швидкість кольорового сканування | 1.7 сек/стор |
| Швидкість монохромного сканування | 1.7 сек/стор |
| Щільність паперу (ADF) | 40-210 г/м2 |
- Цена: 24 135 ₴
