
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акустична система 2E PCS203. Просте підключення 3.5 мм. Драйвери та додаткове ПЗ не потрібні. Регулювання гучності та вихід для навушників та мікрофона на правому сателіті. Відмінне стереозвучання на всіх рівнях гучності. Можливість складати сателіти в міні-саундбарі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 6 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.57 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 200 х 180 х 80 мм |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | - |
| Питание | від USB |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Черный |
| Количество полос | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Время работы | - |
| Частотный диапазон | 100 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
- Цена: 528 ₴
