


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Refurbished – відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
| Основные | |
|---|---|
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Состояние | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Производитель | Toshiba |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 100.45 х 69.85 х 7 мм |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 24 |
| Об'єм буфера (MB) | 16 |
| Об'єм жорсткого диска (GB) | 500 |
| Потребляемая мощность | до 2.1 Вт |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 |
- Цена: 888 ₴
