




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Миттєва продуктивність
Нескінченні розваги
Blackview Tab 13 підтримує розширення оперативної пам’яті до 6 ГБ, сертифікацію TUV Rheinland для низького рівня синього світла, режим ПК, SIMO Internet, до 1080 годин у режимі очікування від батареї та до 1 ТБ сховища TF для неперевершеної роботи та ігор.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 450 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| батарея | 7280 mAh |
| Встроенная память | 128Гб |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1920x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 238.8 х 157.6 х 7.7 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2 ГГц |
- Цена: 7 551 ₴
