
Планшет Blackview Tab 7
Blackview Tab 7 чудово виглядає в руках і тактильно дуже приємний. Blackview Tab 7 став ще легшим і тоншим, його ще простіше покласти з собою в сумку.
Справжній візуальний десерт
Екран Blackview Tab 7 забезпечує приголомшливу передачу кольору і точність картинки. Перегляньте соціальні мережі, дивіться прямі трансляції, розслабтеся, відволікайтеся від роботи.
Робота на максималках
Великий 10,1"e екран та процесор Rockchip RK3326S забезпечують відмінну картинку та продуктивність у вимогливих іграх.
Якщо більше автономності
Низький заряд акумулятора може зіграти проти, якщо у Вас запланована важлива відеоконференція. Акумулятор ємністю 6580 мАг забезпечує високий рівень автономності.
Швидше та зручніше
Зробіть знімок і одразу поділіться з колегами завдяки 5 Мп камері. 2 Мп селфі камера дозволяє бути присутнім на онлайн-конференціях, заняттях, підвищуючи ефективність роботи та навчання.
Звук торкається живого
Blackview Tab 7 забезпечує чудовий живий звук, глибокий бас, м’які високі частоти. Два динаміки для повного занурення у звуковий стерео.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 520.5 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| батарея | 6580 mAh |
| Встроенная память | 64Гб |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Количество ядер | 4 |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процессор | Rockchip RK3326S |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 246.5 x 163 x 9.9 мм |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | 1.5 ГГц |
- Цена: 3 362 ₴
