




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мобильный телефон Ergo E283 Dual Sim Black; 2.8" (320х240) TFT / кнопочный моноблок / Unisoc SC6533G / ОЗУ 64 МБ / 32 МБ встроенной + microSD до 32 ГБ / без камеры / 2G (EDGE) / Bluetooth / 140.9x67.5x19 ммм, 287 г / 4000 мАч / черный
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Стандарт связи | 2G |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 287 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип дисплея | TFT |
| Bluetooth | є |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| IrDA | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Габарити | 140.9x67.5x19 мм |
| Фронтальна камера | немає |
| Основна камера | немає |
| Навігація | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Стандарти зв'язку | 2G (EDGE) |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Розмір SIM-карти | SIM |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Протиударний | Да |
| Ємність акумуляторної батареї | 4000 мАг |
- Цена: 965 ₴
