




Висока ефективність відводу тепла
Pure Rock 3 Black призначений для основної категорії ПК систем. Кулер з ефективністю 190W TDP забезпечує чудове охолодження для ігрових, мультимедіа і графічних систем, а також більшості комп’ютерів початкового рівня.
ПРОДУКТИВНІ ТЕПЛОВІ ТРУБКИ
Ефективне відведення тепла
Чотири чорні, у відповідності до кольору радіатора, 6-мм теплові трубки Pure Rock 3 Black оптимально розподіляють тепло по алюмінієвих ребрах, забезпечуючи високу продуктивність охолодження. Великий радіус вигину забезпечує максимальну продуктивність теплових трубок.
МАКСИМАЛЬНА ОПТИМІЗАЦІЯ
Безпрецедентний для свого класу тиск повітря
Pure Wings 3 120mm PWM ідеально підходить для Pure Rock 3 Black. Лопаті вентилятора та кут атаки повітря були оптимізовані для максимального повітряного тиску та високої продуктивності. Воронкоподібний випускний отвір рамки вентилятора покращує потік повітря над ребрами радіаторами.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Неперевершена сумісність
Спеціальна конструкція радіатора Pure Rock 3 Black забезпечує високу сумісність з RAM та радіаторами VRM і не обмежує висоту модулів оперативної пам’яті. Завдяки компактній конструкції Pure Rock 3 Black є ідеальним вибором для корпусів ПК з обмеженим простором, дозволяючи встановити модулі RAM в усі слоти.
ЗРУЧНЕ ВСТАНОВЛЕННЯ
Інтуїтивно зрозумілий монтаж
Процес встановлення Pure Rock 3 Black став ще простіший завдяки попередньо встановленому монтажному містку, гвинтам і надійному методу кріплення. Користувачі процесорів AM5 від AMD отримають перевагу від оффсетного кріплення, що дозволяє розташувати теплові трубки безпосередньо над найбільш гарячою областю процесора.
ОНОВЛЕНИЙ ДИЗАЙН
Стильний вигляд вашої системи
Стильний вигляд не завжди означає високу вартість пристрою. Pure Rock 3 Black має безпрограшний повністю чорний дизайн, який підкреслює: цей кулер тут надовго! Кожна деталь ретельно продумана, і це робить Pure Rock 3 Black перлиною дизайну у своєму класі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 570 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | немає |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | немає |
| Socket AM2+ | немає |
| Socket AM3 | немає |
| Socket AM3+ | немає |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | немає |
| Socket FM2 | немає |
| Socket FM2+ | немає |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 154 мм |
| Габарити (мм) | 154 х 124 х 46 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 190 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 31.2 |
| Повітряний потік | 101.2 CFM |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
- Ціна: 1 625 ₴



