




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особенности MOVA Virtuoso 10 Pro
Подходит для приготовления кофе и молочных напитков на основе эспрессо
Поддерживает работу с зерновым и молотым кофе
Делает молочную пенку
Простое сенсорное управление
Тонкие настройки работы
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Страна производитель | Китай |
| Давление помпы | 19 бар |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.9 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | - |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Комплектация | кавомашина, щетка для чищення, голка для чищення, серветка для чищення, засіб для видалення накипу, |
| Кількість запрограмованих напоїв | 4 шт |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Можливість програмування | є |
| Мощность | 1470 Вт |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування напоїв | американо, капучино, еспресо, гаряча вода |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 1.2 л |
| Розміри | 41.2 х 18 х 31.4 см |
| Система самоочищення | є |
- Цена: 17 592 ₴
