




Смартфон нового покоління у вас в долоні
Galaxy Flip7 FE поєднує в собі впізнаваний форм-фактор і продуктивність на рівні флагманів. Просунута камера, вражаючий дисплей і ємний акумулятор — все це вміщується в стильному складаному корпусі, який легко поміститься в кишеню.
Елегантний стиль і практична компактність
Galaxy Flip7 FE дивує своїм вишуканим дизайном і невеликими габаритами — він з легкістю поміщається в кишеню. Варто лише розкласти смартфон, як перед вами відкривається великий повноформатний екран з функціональністю флагмана. Це гармонійне поєднання портативності та потужності в одному пристрої.
Фронтальна камера 50 МП
Створюйте яскраві та чіткі автопортрети за допомогою 50-мегапіксельної камери прямо з зовнішнього екрану. Технологія ProVisual Engine забезпечує реалістичну передачу кольорів і деталізовані знімки без зайвих зусиль.
Свобода зйомки з FlexCam
Зйомка стала ще зручнішою: завдяки високій роздільній здатності та інтелектуальній обробці зображення ви отримуєте знімки з натуральними відтінками шкіри, текстурою та глибокими кольорами — як би ви не тримали смартфон.
Now Bar — вся необхідна інформація під рукою
Оновлена панель Now Bar на зовнішньому екрані відкриває миттєвий доступ до повідомлень, керування музикою та важливих подій. Все, що важливо тут і зараз — без необхідності розкривати смартфон.
Now Brief — персональний помічник на зовнішньому дисплеї
Починайте день з актуальної інформації: прогноз погоди, поради щодо самопочуття, нагадування та індивідуальні підказки відображаються прямо на зовнішньому екрані. Все необхідне — одним поглядом.
Чіткий екран і надійна автономність
Батарея ємністю 4000 мА•год і продуктивний чіпсет дозволяють довше насолоджуватися відео, іграми та серфінгом. Основний екран з діагоналлю 6,7"e і яскравістю до 2600 ніт забезпечує насичене зображення навіть при яскравому сонячному світлі.
Ваші дані під надійним захистом
Модуль Personal Data Engine збирає та обробляє персональні дані тільки на вашому пристрої. Вся інформація зашифрована та надійно захищена за допомогою Samsung Knox Vault — захисту, якому можна довіряти.
Контроль конфіденційності
Ви самі вирішуєте, де обробляються ваші дані: локально на пристрої або в хмарі. Galaxy AI надає гнучкі налаштування приватності та управління ШІ-інструментами.
Knox Matrix — безпечна екосистема Galaxy
Завдяки технології Knox Matrix Trust Chain всі ваші пристрої Galaxy захищені та працюють в єдиній системі. Контролюйте безпеку підключених гаджетів прямо зі смартфона.
Персоналізація зовнішнього екрану з One UI 8
Налаштуйте зовнішній дисплей під свій стиль: вибирайте шпалери, додавайте віджети та використовуйте багатозадачність з FlexWindow. Оновлена оболонка One UI 8 дозволяє створити унікальний простір, що відображає саме ваш ритм життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 187 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 10 |
| Процесор | Samsung Exynos 2400 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 4000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.1х71.9х6.9 мм |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Захист від пилу і вологи | IP48 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50+12 Мп |
| Встановлена ОС | Android 15.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2640х1080 |
| Серія | Samsung Galaxy Flip7 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 10 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота процесора | 1x3.2 ГГц + 2x2.9 ГГц + 3x2.6 ГГц + 4x1.95 ГГц |
- Ціна: 33 279 ₴





