




Діагональ вражає, продуктивність
Ноутбук HP з діагоналлю 17,3 дюйма має складну концепцію та забезпечує високу продуктивність, продуктивність та ефективність завдяки потужному процесору Intel, швидкій технології Wi-Fi та великому об’єму місця для зберігання даних. Нова конструкція підйомного шарніра піднімає клавіатуру, забезпечуючи більш природне та зручне положення при наборі тексту на ноутбуці.
Дбає про планету та ваш комфорт
Ноутбук HP 17 виготовлений із екологічно чистого пластику та переробленого старого пластику. Такий підхід до виробництва не тільки забезпечує високу якість продукту, але й демонструє відповідальність компанії перед споживачами та навколишнім середовищем. Вибираючи ноутбук HP 17, ви отримуєте не лише потужний та надійний пристрій для роботи, але й сприяєте збереженню нашої планети для майбутніх поколінь.
Intel - потужність, що не потребує слів
Надійний та потужний процесор. Потужний процесор Intel дозволяє швидко та легко виконувати багатозадачність на вашому ноутбуці HP. Завдяки його продуктивності, ви зможете швидко та ефективно виконувати багатозадачність, запускати важкі програми та відтворювати відео високої якості без будь-яких перешкод чи затримок.
Швидке заряджання
Більше не доведеться довго заряджатися, відволікаючи від роботи чи відпочинку. Зарядіть акумулятор за допомогою HP Fast Charge за 45 хвилин до 50%. Швидке заряджання - це не просто зручність, а важлива частина продуктивності та комфорту користувача. Більше не доведеться витрачати багато часу на очікування повного заряджання пристрою, оскільки технологія HP Fast Charge дозволяє швидко та ефективно зарядити акумулятор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.05 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4120 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 400.7х257.8х20.6 мм |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1600x900 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 17 |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 1,1 - 2,6 ГГц |
- Ціна: 15 042 ₴
