




Міцний та надійний 17,3-дюймовий ноутбук HP 17-cn - це ідеальний баланс ціни та якості. Він працює на основі процесора Intel Core з інтегрованою графікою Intel UHD Graphics та швидкої оперативної пам’яті, тому допоможе ефективно реалізувати проєкти різних рівнів складності.
Вбудовані HD веб-камера, мікрофон та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій.
Його FullHD екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір.
Технологія Flicker-free усуне шкідливе мерехтіння, а матове покриття екрана дасть змогу чітко бачити зображення на екрані навіть при яскравому освітленні.
Підключайте до портів HDMI, двох швидкісних USB-A та USB Type-C монітори, проєктори, периферійні та інші пристрої. Встановлюйте з’єднання з мережею, використовуючи бездротову технологію Wi-Fi 6, працюйте із пристроями, під’єднаними через Bluetooth 5.4.
З ноутбуком HP 17-cn ви зможете бути ефективними як в офісі, так і за його межами, він забезпечує тривалу автономну роботу. Акумулятор ємністю 41 Вт*год підтримує функцію швидкої зарядки – поповнюйте його заряд до 50% лише за 45 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.08 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 400.7х257.8х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 17 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 3,8 ГГц |
- Ціна: 25 350 ₴

