
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 3.7 кг |
| Вага з підставкою | 3.8 кг |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Весія Android | - |
| Внутренняя память | немає даних |
| Время отклика | немає даних |
| Відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Диагональ экрана | 32" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Модель пульту | TM1240A |
| Оперативная память | немає даних |
| Покриття екрана | глянсове |
| Потужність звуку | 10 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разрешение экрана | HD (1366x768) |
| Разъемы | 2хHDMI, USB, CI, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 733.2x438.9x72.2 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 733.2x451.8x117.3 мм |
| Технология дисплея | LED |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Digital Plus |
| Тип матрицы | - |
| Угол обзора | немає даних |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Яркость | немає даних |
- Цена: 10 149 ₴
