




Продуктивність, яка вам потрібна
Повсякденні завдання виконуються швидко і легко завдяки процесорам Intel Core до 12-го покоління. Насолоджуйтесь плавною роботою твердотільного накопичувача DDR4 ємністю до 16 ГБ. А завдяки акумулятору ємністю 41 або 54 Втч, а також зарядці до 80% за годину за допомогою ExpressCharge ви можете бути впевнені, що ваш пристрій працюватиме цілий день.
Працюйте швидко та комфортно
Зосередьтеся на роботі з вузькою тристоронньою рамкою. Велика сенсорна панель та ковпачки для клавіш, а також підйомна петля для більш ергономічних кутів зап&aposястя та посилений потік повітря забезпечують більш комфортне використання. Багато портів і слотів означає, що ви можете підключитися до того, що вам потрібно, а вологонепроникна клавіатура означає менше стресу у разі аварії. Крім того, цей сертифікований ноутбук TÜV Rheinland з програмною технологією Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей при тривалому використанні.
Залишайтесь під захистом
Trusted Platform Module 2.0 – це комерційний чіп безпеки, встановлений на материнській платі, який створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Перед завантаженням він перевіряє, чи комп&aposютер був зламаний, і захищає ваші дані від зовнішніх програмних атак. Додатковий зчитувач відбитків пальців з Windows Hello дозволяє легко та безпечно входити до системи одним дотиком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 358.5х235.6х22.5 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Vostro |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | WVA |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 1,3 — 4,4 ГГц |
- Ціна: 28 190 ₴




