




Надійний компаньйон для щоденних розваг біля екрана
Переглянути кіно, відпочити за браузерною грою чи облаштувати робоче місце школяру або студенту — з Lenovo ideapad 1 тобі до снаги такі завдання. Продуктивні компоненти ноутбука забезпечать плавну та швидку роботу потрібних застосунків. Повнорозмірна клавіатура підійде для зручного редагування текстів. Адаптери та порти дадуть можливість легко підключити все необхідне. Lenovo ideapad 1 зручно брати із собою в подорожі чи носити на навчальні заняття.
Мультимедійні розваги хоч цілий день
Діагональ екрана лептопа становить 15,6 дюйма, пристрій підійде для зручного редагування документів чи інтернет-серфінгу. Lenovo ideapad 1 дасть можливість насолоджуватися переглядом фільмів та відео в роздільній здатності 1920*1080. Покриття з антивідблиском знизить навантаження на очі під час використання пристрою в умовах яскравого природного чи штучного освітлення.
Відчути найтонші нюанси улюблених музичних треків чи поринути у світ улюбленого кіно допоможуть установлені в ideapad 1 динаміки, що підтримують технологію тривимірного звучання Dolby Audio.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 360.2х236х17.9 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардрідер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | IdeaPad 1 |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 1,1 - 2,8 ГГц |
- Ціна: 14 196 ₴





