




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особенности
Сверхбыстрый WiFi 7
2 порта WAN 2,5 Гбит/с
3 порта LAN 2,5 Гбит/с и 4 порта LAN 1 Гбит/с
9 антенн и 9 FEM
Флагманский чип Enterprise
Расширенные игровые функции
Ексклюзивна сітка Reyee
Приложение Ruijie Reyee, управляйте домашней сетью кончиками пальцев
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Количество антенн | 9 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | немає |
| VPN | немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес | 0.74 кг |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер / Wisp |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 8 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | є |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 214 x 209 x 60 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE7200 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настольный |
| Цвет | Black |
| Швидкість Wi-Fi | 1377 Мбіт/сек + 5765 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
- Цена: 8 995 ₴

