
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 100.35 х 69.85 х 7 мм |
| Об'єм буфера (MB) | 128 |
| Об'єм жорсткого диска (GB) | 1000 |
| Потребляемая мощность | до 1.6 Вт |
| Швидкість обертання (об/хв) | 5400 |
- Цена: 3 926 ₴
