




Поєднання стилю та довговічності
Насолоджуйтесь міцністю та стильним дизайном телефону. Moto g75 5G відповідає військовим стандартам міцності та має вишуканий, прикрашений м’якою екошкірою або елегантним матовим покриттям корпус, який приємно тримати в руках. Зберігайте спокій завдяки водостійкості IP68 та склу Corning Gorilla Glass 5.
Чітко фіксуйте кожну мить
50-мегапіксельна камера забезпечує ідеальні знімки. Завдяки датчику Sony LYTIA 600 та OIS отримуйте неймовірно чіткі та деталізовані кадри за будь-яких умов.
Широкий кут і макро
Один покращений сенсор дає дві різні перспективи: ультраширокий режим знімає широку панораму, а режим Macro Vision завдяки чотириразовому збільшенню дозволяє побачити найдрібніші деталі.
Готові кадри для соцмереж
Робіть разючі яскраві селфи за допомогою 16-мегапіксельної фронтальної камери. А завдяки функціям Face Retouch та «груповий режим» ви і ваші друзі завжди виглядатимуть неперевершено.
Пориньте в розваги
Насолоджуйтесь переглядом улюблених шоу у форматі Full HD+ на 6,78-дюймовому дисплеї навіть на яскравому сонячному світлі. Плавна частота оновлення 120 Гц, безрамковий дисплей, звук Dolby Atmos і стереодинаміки створюють незабутні враження від перегляду.
Продуктивність нового рівня
Стати першими, хто відчує швидкість та ефективність нового процесора Snapdragon 6 Gen 3. Насолоджуйтесь більш плавною грою, чіткішими фотографіями, функціями штучного інтелекту, зв’язком 5G та бездоганною багатозадачністю завдяки об’єму оперативної пам’яті до 8 ГБ, який можна збільшити за допомогою.
Зберігайте все
Не турбуйтеся про збереження даних. Вбудована пам’ять об’ємом 256 ГБ дозволяє зберігати безліч фотографій, фільмів, пісень, програм та ігор. За потреби можна збільшити об’єм пам’яті до 1 ТБ за допомогою картки microSD.
Неперевершений час роботи акумулятора
Заряджайте телефон до 50% менш ніж за 25 хвилин завдяки швидкому зарядженню TurboPower. Завдяки бездротовій зарядці потужністю 15 Вт та ємності акумулятора 5000 мАг, ваші хвилювання про заряд батареї зникнуть.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.09x77.24x8.34 мм |
| Діагональ екрану | 6.78" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | штучна шкіра |
| Потужність заряджання | 30 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50+8 Мп |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2388x1080 |
| Серія | Motorola Moto G75 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
- Ціна: 9 830 ₴


