




Відкрийте нові можливості разом з Infinix HOT50i – смартфоном, що поєднує потужність, стиль та функціональність. Завдяки основній 48 Мп камері з високою роздільною здатністю, ви зможете робити яскраві та деталізовані фотографії, а 5М LED ліхтарик забезпечить додаткове освітлення навіть в умовах слабкого освітлення. Режим допомоги у надзвичайних ситуаціях робить цей пристрій незамінним в екстрених випадках.
Смартфон оснащений процесором G81, який гарантує 48 місяців стабільної продуктивності, підтвердженої сертифікацією TUV. Насолоджуйтеся плавністю роботи та чіткістю зображення завдяки 120 Гц оновленню екрану на великому 6.7-дюймовому Punch-Hole дисплеї з динамічною панеллю.
Для більшої продуктивності, Infinix HOT50i пропонує до 8 Гб розширеної RAM та 256 Гб внутрішнього сховища, що дозволяє зберігати все необхідне без обмежень. Подвійні динаміки смартфона забезпечують потужний звук із підвищеною гучністю на 300%, тож ви відчуєте кожен момент улюблених пісень та відео.
18W швидка зарядка дозволяє заряджати смартфон за мінімальний час, а 5000 мАг акумулятор забезпечує тривалу роботу протягом усього дня, не змушуючи вас турбуватися про підзарядку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 184 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.7х77.1х8.1 мм |
| Діагональ екрану | 6.78" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основа камери | 48+2 Мп |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2436х1080 |
| Серія | Infinix Hot 50i |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
- Ціна: 4 664 ₴

