




Ноутбук HP Victus 16 - це потужний портативний комп’ютер із 16-дюймовим дисплеєм, розроблений для високопродуктивних завдань. Він пропонує відмінну продуктивність, стильний дизайн і підходить для різноманітних завдань, від ігор до роботи і розваг.
ОСОБЛИВОСТІ:
Зберігайте спокій і грайте довше!
Беріть участь у запеклих змаганнях – система охолодження потурбується про те, щоб ваш ноутбук не перегрівався.
Високі частота оновлення та роздільна здатність дисплея
Отримуйте неймовірні враження від гри на ноутбуку з діагоналлю 16,1 дюймів, високими частотою оновлення й роздільною здатністю дисплея, а також тривалою автономною роботою.
Налаштуйте своє ігрове середовище в OMEN Gaming Hub
Тут ви зможете налаштувати під себе все – від параметрів продуктивності до окремих опцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.33 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 369х259.4х23.9 мм |
| Діагональ екрану | 16.1" |
| Кардрідер | SD |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4050 |
| Назва серії | Victus |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 3,8 - 5,1 ГГц |
- Ціна: 47 730 ₴

