




Дисплей 1000 ніт
Чи читаєте ви, фотографуєте або переглядаєте веб-сторінки, надяскравий дисплей OPPO A40M з яскравістю 1000 нит залишається чітким навіть за найяскравішого сонячного світла Завдяки частоті оновлення 90 Гц екран працює дуже плавно.
Незалежно від того, мокрі руки або краплі води на екрані, завдяки функції Splash Touch дисплей OPPO A40M залишається дуже чутливим та чуйним на дотик.
SUPERVOOC 45 Вт
Зарядіть свій OPPO A40M від 0% до 50% всього за 30 хвилин абсолютно безпечно. Технологія SUPERVOOC 45W гарантує швидку та безпечну зарядку вашого пристрою.
OPPO A40M оснащений ємним акумулятором ємністю 5100 мАч. Він також довговічний, зберігаючи принаймні 80% своєї ємності навіть після більш ніж чотирьох років використання.
Потужна система камер
Смартфон OPPO A40M має 50-мегапіксельну основну камеру з режимом 12.5-мегапікселів для надчітких фотографій, що заощаджують місце.
Суперінтелектуальне ретушування портретів штучним інтелектом покращує портрети з 5-мегапіксельної фронтальної камери в регульованому масштабі, тому ви маєте повний контроль над своєю зовнішністю і можете налаштувати свій природний вигляд так, як хочете. автоматично об’єднає знятий матеріал в одне відео, що дозволить вам ділитися різноманітнішими ракурсами.
Ліхтарик та NFC
Ліхтарик на OPPO A40M на 70% яскравіший, ніж у попередньої моделі, що забезпечує кращу видимість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 186 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 1 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5100 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Швидка зарядка | є |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.71x76.02x7.68 мм |
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Захист від пилу і вологи | IPX4 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50 Мп |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1604х720 |
| Серія | Oppo A40M |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 4x2.1 ГГц + 4x2.0 ГГц |
- Ціна: 8 105 ₴
