


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативные электростанции MUST – это генераторы с батарейным питанием, которые поддерживают заряд и готовность вашего оборудования, где бы вы ни находились. От семейного кемпинга до резервного дома – получите удобное питание без шума, дыма и суеты традиционного бензогенератора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 17.9 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 3 |
| Ємність, Вт*г | 1280 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 600 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вихід USB Type-A | 3 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 60 Вт; 1 х 18 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/5А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Життєвий цикл | 2500+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Нет |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від перенапруги | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Змінний струм | 2 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 600 Вт |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 10 шт |
| Пиковая мощность | 2000 Вт |
| Подсветка | немає |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Рабочая температура | від -10°С до +45°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 440 х 233.2 х 263.3 мм |
| Ручка для переноса | є |
| Сонячна панель | 600 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Фонарик | немає |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | сріблястий з чорним |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | немає |
- Цена: 17 491 ₴
