




ASUS BR1104F – чудовий ноутбук для ефективного навчання в початковій і середній школі, який може похвалитися стійким до відбитків пальців покриттям корпусу й міцною модульною конструкцією, яка дає можливість виконувати заміну компонентів, подовжуючи термін служби пристрою. Цей ноутбук проходить ретельні випробування згідно з військово-промисловим стандартом США і суворими внутрішніми критеріями якості ASUS, що гарантує його незмінну надійність і довговічність. ASUS BR1104F стане ідеальним вибором для сучасного освітнього закладу.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ASUS BR1104F підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ASUS BR1104F має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.47 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Processor N200 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 296.9х213х21.2 мм |
| Діагональ екрану | 11.6" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянсові |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1366x768 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія процесора | Intel Processor |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | TN+Film |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | чохол, стілус |
| Частота процесора | 1,0 — 3,7 ГГц |
- Ціна: 21 588 ₴




