




Потужність AMD Ryzen AI
Використовуйте функціональність майбутнього вже сьогодні з AMD Ryzen AI - передовою технологією штучного інтелекту для нових неперевершених можливостей. Вона готова до розкриття вашого потенціалу вже зараз.
Ігровий центр нового покоління
Пориньте у реалістичні віртуальні світи з графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 40-ї серії. Завдяки високоефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace він забезпечує трасування променів і надвисоку частоту кадрів на секунду (FPS) з низькою затримкою для виняткових вражень.
Максимальна продуктивність
DDR5 - це новітня оперативна пам’ять для ноутбуків, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж DDR4. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 361.2х278.4х25.5 мм |
| Діагональ екрану | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4060 |
| Назва серії | Nitro |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процесора | 4,3 — 5,0 ГГц |
- Ціна: 51 332 ₴




